Hellfire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellfire

Всеки свят крие своите тайни. Дори и онзи, който познавате най-добре.

BGtop
 
ИндексКалендарПоследни снимкиВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Коледен Базар
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyВто Яну 16, 2024 7:19 pm by Ад Мина

» Какво слушам в момента (Тема за поздрави)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyВто Дек 26, 2023 5:22 pm by Камаел Лайт

» Дискусионен панел
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyПон Дек 25, 2023 1:09 pm by Камаел Лайт

» Съблекалня
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyВто Дек 19, 2023 1:56 pm by Офелия Оселис

» Коледно (Ана фон Кайран; Дориан Халек; и всеки, който има желание)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyЧет Апр 20, 2023 7:19 pm by Офелия Оселис

» По следите на зеления елф (Касиди Евърглоу, Офелия Оселис)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyВто Юни 21, 2022 1:43 pm by Ана фон Кайран

» Задният двор
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyЧет Ное 25, 2021 11:59 pm by Азар Мавззак

» Омагьосаният водопад
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyСъб Ное 06, 2021 7:54 pm by Джем Моргенщерн

» Тайната кутия и Високите Възвишения (Камаел; Офелия)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyПет Ное 05, 2021 5:06 pm by Офелия Оселис


 

 [Св. Валентин] Тайната градина

Go down 
+9
Колтън Блекроу
Луна Примроуз
Офелия Оселис
Ана фон Кайран
Камаел Лайт
Дориан Халек
Араела Клайн
Киел Конлид
Азар Мавззак
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Ана фон Кайран

Ана фон Кайран


Възраст : 27

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:26 am

Можеше да се разтопи. Буквално сякаш мозъкът й се превръщаше в пихтия, а сетивата й, усещаха само него. От това се страхуваше, че вкусът му, ще бъде дори по-натрапчив от аромата и присъствието му. Ръката й хвана неговата. Беше неволно, инстинктивно и ако не бе опиянена, нямаше да го направи.
-Не искам да бъда като тях отново... - чу собствения си шепот и се съвзе. Гърлото й започна да пари, а зъбите я боляха. Отдръпна дланта си толкова бързо, колкото тялото й се бе задействало само преди миг. Играта й на руска рулетка бе довела до там, че куршумът щеше да полети право към нея. Проклинаше се наум затова, че бе свалила гарда си. Ръката върху спусъка бе нейната собствена и сама не вярваше, че е способна да го натисне. За един ужасно дълъг и болезнен миг й се прииска да го помоли да остане, да я прибере и дори да се събуди до нея. Сякаш неговите белези ги нямаше, сякаш тя бе възможно да забрави...
-Ти печелиш - опитваше се да звучи възможно най-спокойно. "Знаеш че е най-добре така..." - можеш да - преглътна с трудност и седна на пейката зад пияното,беше най-близкото нещо, върху което можеше да се приземи, освен пода - си вървиш.

Азар Мавззак likes this post

Върнете се в началото Go down
Арабела Арно

Арабела Арно



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:32 am

Арабела тъкмо бе станала от мястото си в опитите си да убеждава новото си другарче да потанцува за нея. Дори самата тя се бе поразкършила на място до стола си, показвайки основната чупка в кръста при танцуването на хула и как принципно това се правело с китно подобие на поличка от листа. Смениш ли го пък с пендари и направиш ли музиката малко по-ориенталска, същото нещо ставало бели денс.
Можеше да изкара цяла една образователна програма, но тогава чу най-ужасяващата думичка за вечерта - драматично. Идваше от непознат женски глас на сравнително близка маса. Именно малкото разстояние помежду им подтикна Арабела отново да подвикне, този път на въпросната девойка.
- Каква ти драма повече?! - сви ръце на хълбоците си в особеното начумерена стойка Ф.
- И от кога фръцкането на мъжете в опит да накарат жена да ги гони се нарича съспенс.
Този път направо тропна на масата пред себе си и, слава богу, поне нямаше напитки, които да разлее.
- Не се прави така! Искаш жена, отиваш и си я крадеш! Какво е това търчане наляво-надясно като ощипани моми?! Драма, грънци! Не останаха мъже вече! - подвикваше си почти пред лицето на един от мъжете наоколо, сякаш не коментираше негово подобно, а героите от индийски сериал. Дано не се засегнеше горкия.
Не, че се караше и на момичето, а май просто търсеше някакво разнообразие наоколо и току що го бе открила в един от малкото индивиди, които все още не бяха навирали езика си в нечия уста днес. Нямаше нищо против такива действия, разбира се, но тази вечер се повтаряха твърде много пъти като някакъв патент сред хората на събитието. Чак се чудеше дали някой бе дошъл изобщо да се забавлява или имаше надпревара на кой колко ще му вържат.
Върнете се в началото Go down
Колтън Блекроу

Колтън Блекроу


Възраст : 34

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:56 am

Не искаше да печели, не изпита задоволство. Искаше нея. Представителка на вида, който му беше причинил толкова болка в миналото, го беше спечелила. Тя бе тази, която беше спечелила. Трябваше да си тръгне. Нямаше да излезе нищо от цялата работа. Повтаряше си го на ум, но краката му сякаш бяха пуснали корени. Показа среден пръст, усмихвайки се криво, на малката кресла, която се месеше където не и беше работа, без да сваля очи от Ана.
- Не искам да печеля. - той седна до нея - Това тук не е състезание. - той посочи тях двамата. Взе ръката й, и я сложи в своята. - Държиш се сякаш си единственото чудовище тук. - той се засмя топло - А дори не ме познаваш. Ne mi znae6 istoriqta. - имитира провинциална тийнейджърка и се засмя отново. - Не можеш да ме нараниш. Нито тялото, нито душата ми. Нямаш какво да ми вземеш. Можеш единствено да ми дадеш. - Колтън се усмихна тъжно. - Красива си, но няма нещо, което да можеш да ми сториш, което вече да не ми е причинявано стократно. - той преплете пръсти с нейните и я погледна в очите - Сега като знаеш това, кажи ми, от какво точно се страхуваш?

Дориан Халек likes this post

Върнете се в началото Go down
Изидур Хардик

Изидур Хардик



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:58 am

Изидур премигна отново след думите на вещицата която вече беше изправена и можеше да добие по - добра представа как точно изглеждаше тя. Е изобщо не си изглеждаше зле, но някак си..Май беше доста млада, а за демона това си беше направо нелегално! Изи се изкашля престорено и погледна наоколо.
-"Ако някой пита...не съм с нея, току що се запознахме..Е не сме се запознали още, но не съм с нея. Тя просто ме повика на масата!" Каза Изидур с по - висок тон, надявайки се някой от създанията там да му повярват. Това си беше леко унизително или поне той така смяташе. Да се месиш в работата на другите не беше едно от най - разумните неща и демона го знаеше, макар и да беше такъв демон който нямаше кой знае какви социални контакти или нещо подобно. От друга страна изгледаше така сякаш тези двамата бяха абсолютните противоположности. В Очите на Изидур това момиче беше хипер-активно и способно на какви ли не дивотии, а той...Е той просто си беше Изидур. Мързелив и непукист.(В повечето случаи)

Касиди Евърглоу and Арабела Арно like this post

Върнете се в началото Go down
Ана фон Кайран

Ана фон Кайран


Възраст : 27

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 2:23 am

Чудеше се дали ще продължава да твърди същото, ако знае цялата истина. Ако научеше, че би го използвала, заради кръвта му. Ако осъзнаеше, че тя никога няма да е способна да му даде онова, което поиска, поне не и напълно. Ако разкриеше, че същите тези ръце, които държеше сякаш са нещо скъпоценно, бяха изцапани с кръв. Чудеше се и дали все още имаше как да го накара да си тръгне. Въпреки че дори и да бе възможно, не бе сигурна, че го искаше.
Не можеше да задържи погледа си върху неговия, сивите й очи щяха да го погълнат и щеше да се предаде изцяло. Извърна поглед и се опита да се укроти. "От какво точно се страхуваш?" - въпрос, над който не се бе замисляла до този момент. Възможностите бяха много, но от смъртта на Зи насам едно нещо я ужасяваше повече от всичко.
-От теб - едва ли звучеше така както в главата й. Не се опасяваше, че той ще я нарани, напротив. Това, което я плашеше бе точно обратното - мисълта, че той може да я размекне, да й даде надежда, да се опита да я направи щастлива. Когато вярваш, че е възможно - падаш. Всеки, който иска да се задържи в живота ти в даден момент ще ти донесе страдание. "Или ти на него, както винаги досега..."

Дориан Халек likes this post

Върнете се в началото Go down
Камаел Лайт

Камаел Лайт



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 2:23 am

Камаел проследи с поглед заминаващите стражи. Щом се отдалечиха облекчено въздъхна вече и на глас.
- Вярваш или не, това е първата ни среща. И силно се надявам за втора да не се налага да съм със стрела в окото, да речем. Макар че би било предпочитан избор пред нов сблъсък с драконите. За такъв също съм готов де.
За момент се замисли кога за последно бе говорил толкова много. Сигурно докато спасилия го рейнджър беше още жив. Отпи малко от почти врелия си чай и продължи:
- Просто съм малко по-дързък от останалите хора? Нямам много за губене. А и да не те заговоря, когато вътрешния глас надвикваше микрофона беше нещо между невъзможно и непростимо. Но да оставим мотивациите ми настрана. Какви пациенти лекуваш точно?
Младежът бутна чашата леко напред, за да направи място за лактите си и ги опря на масата, навеждайки се да подпре брадичка на опакото на дланите си. Позата за слушане бе активирана.

Ана фон Кайран and Офелия Оселис like this post

Върнете се в началото Go down
Колтън Блекроу

Колтън Блекроу


Възраст : 34

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 2:58 am

- Осъзнаваш, че съм ходеща енциклопедия за последствията от твоя вид, нали? - беше сериозен. Третираше го сякаш не беше хапан до сега. Ако само знаеше една стотна от нещата, които му причинаха в онзи замък. През онези години. Кръвта, тормоза, насилието. Нямаше нещо, което да не му бяха отнели в онова време. Едва когато срещна Зи, и своите братя, бе върнал своята човечност. Не напълно, но все пак.
- Виж, ако виждаш в мен просто ходеща кръвна банка, която ще ти навреди... - Кол посочи изхода  - ... няма да те затруднявам. - Не откъсваше поглед от нейния - Но спри да ме третираш като нещо различно от война, който съм. - поднесе ръката и към устните си, и я целуна. - Аз не съм твоето минало. Или твоето бъдеще. Но съм твоето сега. И в този момент те искам. - гласът му бе басов, и нисък. Нямаше от какво да се страхува с него. Той не се страхуваше. Със същия късмет можеха да бъдат врагове. Не, че имаше значение. Щеше да е също толкова заинтригуван, дори тогава.


Последната промяна е направена от Колтън Блекроу на Нед Фев 14, 2021 10:35 am; мнението е било променяно общо 1 път

Дориан Халек likes this post

Върнете се в началото Go down
Луна Примроуз

Луна Примроуз



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 9:26 am

Луна бе толкова съсредоточена в събитията пред нея, че й отне малко време да разбере, че някой говори на нея. Задоволната й усмивка секна, реши да отпие последната си глътка вино, но точно преди да я отпие - изплю течността на земята отегчено. Дори го направи като фонтанче излизащо от устата й, без да се интересува дали ще опръска някого.
Жена, застанала като делва й обясняваше как мъжете трябва да постъпват, а човекът до нея - как всъщност не са заедно.
-Дреме ми на шнура. - повдигна рамене и леко свъси вежди при мисълта, че някой бе отнел вниманието й от любовната сапунка пред нея, а после продължи - Ако си обърнеш лицето към бара - няма да ги виждаш. Това ще е перфектна възможност да не си вреш носа в чуждите работи. Аз, обаче - тук си пое дъх, хвана празната чиния и я счупи в земята, повишавайки тон - Исках спокойно да си изгледам сериала! Не виждаш ли, че след малко ще се...- последните думи не бяха изречени. Вместо думи, всички видяха как Луна получава целувка. Или даваше такава. Показваше им, че тъкмо Колтън и Ана щяха да се целунат и да се махнат от градината. Махна ядно с ръка и постави показалеца си пред устните, правейки универсалния знак за “Тишина”, придружен с тихо “шшшшт”.

Офелия Оселис, Касиди Евърглоу and Арабела Арно like this post

Върнете се в началото Go down
Арабела Арно

Арабела Арно



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 11:16 am

- Ооо не, изобщо няма да се измъкваш. Тъкмо съм те хванала. - малката вещица смъмри лентаяя до себе си и буквално го хвана под ръчичка, за да го замъкне със себе си към Луна.
- Най-накрая си намерих компания, която знае важността на чуждите драми. - заобяснява, сякаш клюкарството всъщност бе важна наука.
За нея може би наистина бе такава или поне неотменна хоби.
- Трябва да те научим.
Затътри мъжа до чуждата маса и потърси местенце, на което да настани задника си, за да може да подшушва коментрчета с Луна. Не се допита дали всъщност е поканена и добре дошла, но така поне нямаше да крещи през масите и да разсейва главните действащи лица. Щеше да е грехота да не я приеме.
- Наистина ли дебнеш целувката? - зашепна необичайно тихо след досегашните крясъци.
- Къде беше като вече се мляскаха толкова пъти? Вече трябва да извади пръстен, за да ме впечатли наистина! Или да си свалят гащите.. Ама няма да е толкова драматично.
Върнете се в началото Go down
Киел Конлид

Киел Конлид


Възраст : 28

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 11:46 am

Сладките устни на Ана го хвнаха неподготвен, но той знаеше че тази целувка нямаше да им бъде последната. Мигове след тяхната близост, Ана вече бе награбена от друг мъж. „Това събитие й се отразяваше добре.” - помисли си Киел. Новодошлият чичко я налази, а демона се оттегли към бара с лека крачка. Поръча си чаша с вода и лед, и не след дълго Дориан се присъедини към него:
-Нова визия? – попита Киел, като видя демона пред него с полепнала риза и мокра коса – Искаш ли нещо за пиене, обещавам, че няма да те поливам с него. – каза той и подаде на приятеля си студената чаша с вода, която тъкмо му бяха донесли.
Върнете се в началото Go down
Луна Примроуз

Луна Примроуз



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 12:16 pm

Щом масата й приюти още двама, Луна отвърна поглед от главните действащи лица и фокусира посетителите й.
-Всъщност най-забавното е, че преди онзи - посочи Киел на бара - да я целуне или тя него, устните му бяха върху моя задник. Е, близо до него. Та, все едно двама са ми го целунали сега.
Луна се засмя подигравателно и избърса внимателно насълзените си очи.
-А на вас какво ви се е случило? - попита тя, повече визирайки мъжа, който бе избрал доста нудитско облекло за събитието.

Азар Мавззак, Офелия Оселис, Касиди Евърглоу and Арабела Арно like this post

Върнете се в началото Go down
Касиди Евърглоу

Касиди Евърглоу


Възраст : 29

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 12:32 pm

Всяка прекарана минута в компанията на доктор Ян я караше да се замисля все повече и повече точно с какъв човек беше опозорила текезесарското бюро, пред което всяка година се събираха пенсионери и плачеха за какво можеше да бъде. Дано не забележеха новопоявилото се бяло петно. Доктор Ким наистина даваше впечатление на нахакан пич със самочувствие над нормата, но май не беше злобар. Освен ако това, че не й даде телефонния си номер не се броеше за злоба. Но Касиди нямаше да се жени за него, та какво значение имаше дали другите го харесваха, и дали си вкарваше пет лимона в дупето всяка сутрин и затова бе кисел. Все пак явно беше по-интересно да се сваля медицинският нпц персонал, а не другите гости на романтичното събитие днес и Касиди трябваше да получи повече информация за своя доктор. По-добре тук и сега, отколкото да трябва нарочно да се вкарва в болницата.
- А той в кой отдел работи ? - полюбопитства, може би неволно давайки знак на доктор Август да й уреди час при колегата си. Психичните отклонения бе хубаво да се хващат и третират отрано. А явно интересът й към големия лош ангел се считаше за такъв.
Помаха на Офелия, когато русокосата пристигна на масата им, и се усмихна доволно щом видя, че беше сама. Доктор Ян беше мъж с кариера и приятен начин на говорене, според белокосата беше по-добра партия от някакъв подмокрен демон-сваляч, и се радваше да види Фел обратно на масата им. Набързо й каза, че бяха говорили за един Ким, и предложи да ги остави насаме ако желаеха (след като получеше отговор на въпроса си, разбира се).    

Офелия Оселис likes this post

Върнете се в началото Go down
Изидур Хардик

Изидур Хардик



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:06 pm

Изидур беше замъкнат на някаква друга масата от непозната жена, при още една непозната жена, правейки ситуацията още по - объркана за него. След като демона се настани въздъхна тежко. Вече се молеше на всичките демони някой да се появи и да го спази от това нещо. В какво се беше забъркал? Защо просто не си продължи по пътя, а трябваше да идва тук на това място за да види какво се случва, е това може би си беше изцяло негова вина заради ситуацията в която беше. Той чу обаче думите на Луна и това го накара да погледне към нея и да се усмихне леко. Изидур определено се опитваше да не се изсмее гласно на това което Луна каза за задните ѝ части и целувките които другите си раздаваха наляво и надясно.

-"Ъмм..амии..Какво се случи ли? Не знам, не мога да ти кажа. Както си седях и си бърках в но..така де вършех си работата и изведнъж се озовах тук, в това облекло. Дори не знам къде е това "тук", заради това не ме питай. Нямам си и на идея."
Изидур повдигна рамене и въздъхна. Може би компанията няма да е чак толкова лоша. Не очакваше нито една от двете да каже някаква такава простотия която щеше да го накара да се засмее.
Върнете се в началото Go down
Дориан Халек

Дориан Халек



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 1:40 pm


Грабна чашата, която Киел му беше подал и заговори.
- Някой ще каже, че не съм останал на сухо - пошегува се Дориан - от друга страна, внимавай с онази там - посочи към Касиди с чашата си в ръка. - не знаеш кога ще те залее с нещо.
Хвърли бърз поглед към тяхното местенце, но вместо да гледа дамите, погледа му се спря на мъжа говорещ с тях. Офелия по-рано спомена, че е доктор. Да, докторчето имаше кариера, но Дориан спасяваше животи по друг начин, имаше си свой метод. В някои случаи пращаше по някой друг при докторите - помагат си взаимно. Въпреки че засега май е създавал повече работа на гробарите. След разговора им с вещицата, Халек усещаше малко облекчение и не усещаше нуждата да ги наблюдава повече. Върна погледа си върху Киел.
-Колко сърца разби тази вечер, приятелю? - каза го с шеговит тон разбира се, като отпи от водата. Отношенията между двата демона бяха гладки и смяташе така да си останат.

Киел Конлид, Офелия Оселис and Касиди Евърглоу like this post

Върнете се в началото Go down
Луна Примроуз

Луна Примроуз



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 EmptyНед Фев 14, 2021 3:17 pm

Мъжът пред нея очевидно си бе ударил главата сериозно щом не знаеше къде се намира.
-Ама че работа! - възкликна тя и удари развеселено по масата. - Намираш се в Зарево. Това е златната среда между териториите на Светлината и Тъмнината. Тук всички живеем мирно, независимо от каква раса. Ангелите, хората и феите са в Светлината, а всички останали - на тъмно. Все пак, не те съветвам да припарваш в чужда територия без основателна причина.
Луна отмести един буен кичур коса и въздиша тежко. Как да обясни по-добре къде се намира - не знаеше.
- А това тук е мирно събитие, в чест на деня на любовта, може би затова има толкова много ... целувки, които се раздават насам-натам. Къде е било работното ти място?

Офелия Оселис likes this post

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
[Св. Валентин] Тайната градина
Върнете се в началото 
Страница 9 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» [К][Ивент] Божествена градина (Араела Клайн)
» Тайната кутия и Високите Възвишения (Камаел; Офелия)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hellfire :: Други :: Минали ивенти-
Идете на: