Hellfire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellfire

Всеки свят крие своите тайни. Дори и онзи, който познавате най-добре.

BGtop
 
ИндексКалендарПоследни снимкиВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Коледен Базар
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyВто Яну 16, 2024 7:19 pm by Ад Мина

» Какво слушам в момента (Тема за поздрави)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyВто Дек 26, 2023 5:22 pm by Камаел Лайт

» Дискусионен панел
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyПон Дек 25, 2023 1:09 pm by Камаел Лайт

» Съблекалня
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyВто Дек 19, 2023 1:56 pm by Офелия Оселис

» Коледно (Ана фон Кайран; Дориан Халек; и всеки, който има желание)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyЧет Апр 20, 2023 7:19 pm by Офелия Оселис

» По следите на зеления елф (Касиди Евърглоу, Офелия Оселис)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyВто Юни 21, 2022 1:43 pm by Ана фон Кайран

» Задният двор
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyЧет Ное 25, 2021 11:59 pm by Азар Мавззак

» Омагьосаният водопад
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Ное 06, 2021 7:54 pm by Джем Моргенщерн

» Тайната кутия и Високите Възвишения (Камаел; Офелия)
[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyПет Ное 05, 2021 5:06 pm by Офелия Оселис


 

 [Св. Валентин] Тайната градина

Go down 
+9
Колтън Блекроу
Луна Примроуз
Офелия Оселис
Ана фон Кайран
Камаел Лайт
Дориан Халек
Араела Клайн
Киел Конлид
Азар Мавззак
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Арабела Арно

Арабела Арно



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 7:44 pm

- Как така да не е единственото? Нима не ти се струва достатъчно? - възкликна почти през смях Арабела. - Ти май наистина си паднал от друга планета. Подобни събития са именно за това - да гледаш сеир или да играеш главна роля в целия този фарс. Според зависи кое от двете ти е по-интересно и в какво настроение си в момента.
Заклати крака в ритъма на някаква моментна мелодия преди да я сепне нечия реч и не чак толкова доброто певческо умение на същия този глас. С интерес обаче проследи цялото емоционално излияние, чак докато не приключи. И едва тогава бе започнала цялата пикантна история.
- Ти да видиш! Интересно, интересно. - кимна натам, за да насочи и вниманието на събеседника си към изпъкващата розова коса на рисковничето - девойката, която тъкмо бе изоставила драматичния певец, за да попее тя на нечие чуждо ушенце.
- Ето, сега може да се обзаложим с кого от двамата ще си тръгне тя. Ако си хазартен тип, разбира се. Пък спечелиш ли, ще ти купя една риза. Неприлично е да ходиш така на обществени събития.

Изидур Хардик likes this post

Върнете се в началото Go down
Касиди Евърглоу

Касиди Евърглоу


Възраст : 29

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 8:07 pm

Касиди също се засмя. Наистина, каква абсурдна ситуация - не познаваше титана на свалките, господаря на женските сърца, а познаваше въпросния Джаксън Ким. Макар че 'познаваше' беше силно казано. 'Опозна' май описваше ситуацията в музея доста по-добре. Благодари на доктора за менюто и след един бърз прочит и тя си поръча гофрети. Тези на Офелия изглеждаха апетитно, но нямаше да ѝ ги дояжда.
- Май ще ми трябва психиатър след тази вечер - заяви, след като остави менюто на масата и отново върна вниманието си към мъжа. На фон гостите се изреждаха един след друг за музикално кабаре. В което може би нямаше лошо, но изборите им на песни бяха леко...странни? При толкова хормони и сексуална енергия във въздуха, белокоската очакваше да ѝ пеят за 34+35, а после да демонстрират отговора пред всички. Явно все пак им беше останало някакво чувство за благоприличе. За сега.
- И да имам интерес към медицината, не мисля, че ще ми се получи. Не знам дали си личи, но съм демон. По-скоро пращам другите на лекар, не ги лекувам аз. - По принцип такова изказване можеше да мине за заплаха, но ведрият тон на демонката трябваше да прокуди всякакви такива съмнения още преди да се породят. Просто споделяше факти. - А пък доктор Ким...не забелязах да е кисел. Даже доста ми се ослади - тук усмивката ѝ стана малко неприлична, но бързо я вкара под контрол. Горкият доктор Август нямаше нужда да знае за омърсеното бюро. - А пък на теб май Офелия ти се е осладила. Дано се върне скоро, не искам да отнемам от времето ви заедно.
Белокосата хвърли поглед зад рамо, но не успя да види русокосата вещица никъде. Сви рамене и се върна обратно към разговора с г-н месец Август, но ако другата се забавеше щеше да се замисли дали да не я потърси. Дано това не беше вечерта, в която най-накрая щеше да се сбие с някой.

- едни гофрети за сметка на НПЦ-то Wink

Офелия Оселис, Дориан Халек and Изидур Хардик like this post

Върнете се в началото Go down
Изидур Хардик

Изидур Хардик



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 8:34 pm

Изидур изслуша речта и песента които бяха изнесени, а след това когато белокоската която седеше срещу него му кимна с главата той погледна през рамо за да види какво точно толкова интересно се случваше.

-"Хм...Хазартен тип значи,а? Никога до този момент не се бях замислял. Може би ще ме сметнеш за скучен, но честно да ти споделя...Тези неща не ме интересуват особено. Който и от двамата да спечели това за което се борят, аз няма да спечеля нищо, но нека кажем,че ще бъде демона."
Изидур се подсмихна под мустак, а след това си прочисти гърлото леко небрежно, но все пак достатъчно тихо за да не бъде чут от останалите и отново се обърна към жената с бяла коса която седеше пред него на стола.
"-Това цялото нещо ми прилича на нещо, но не мога да се сетя точно на какво. Сигурен съм, че някога, някъде, някой ми е казвал за този тип събирания, но не мога да се сетя с точно. Имаше си някакво име.."
Върнете се в началото Go down
Дориан Халек

Дориан Халек



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 9:04 pm


Демонът опъна крака, кръстосвайки ги при глезените и сложи ръце зад главата си. Последва примера й и погледна нагоре. И след няколко мълчаливи мига, в които не се усещаше тежестта на неловкост, промълви с леко дрезгов глас.
-Все пак не съжалявам, че дойдох с теб в Звероукротителницата - пророни Дориан, вече обърнал глава към нея за да я гледа. Изучаваше чертите й като се спря на устните - какво би си пожелала ако видеше падаща звезда?
От ефирната рокля на вещицата, точно при шевовете, където се съединяваха рамото и ръкава стърчеше едип непокорен конец. Халек го хвана, но вместо да го откъсне се заигра с него, преплитайки нишката между пръстите си.
- Също така, не може да продължиш да ме наричаш така, влияе зле на репутацията ми - последния път когато спомена репутацията съдбата му изигра лоша шега и една не загина. Но имаше чувството, че звечдите са на негова страна - предлагам да ти отмъщавам.. с целувка,за всеки път когато ми кажеш Доркас, ще наказвам устните ти с моите. Да не забравяме, че тази вечер го каза два пъти. - сега вече се усмихна игриво и очите му светнаха.

Ана фон Кайран, Киел Конлид and Офелия Оселис like this post

Върнете се в началото Go down
Киел Конлид

Киел Конлид


Възраст : 28

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 9:19 pm

Този сладък, страстен миг определно щеше да остане в ума му. Действията на Ана всеки път го изненадваха. Тази жена бе толкова непредвидима и секспилна, че всеки мъж би се побъркал. С последната изсвирена нота, прикючи и нейното изпълнение. Mеденият й глас бе наслада за ушите, но само с една песен нямаше да го задоволи:
-Не беше зле като за кръвопиец – каза Киел и стана от пейката. Застана пред Ана и се наведе към нея – но мисля, че мога да накарам гласа ти и да звучи по-добре в леглото. – все така близо до нея, той я дари с малка целувка по бузата – Нямам търпение за следващата ни среща, принцесо. И не забравяй за сладкото ти обещание.
Киел сложи малкото цвете в косите на Ана:
-Трябва да действаш бързо, цветето не е вечно, както и уговорката ни. - той подхвана нежно ръката й, проближи я до устните си и с целувка запечата момента. След което се запъти към бара.

Ана фон Кайран and Дориан Халек like this post

Върнете се в началото Go down
Ана фон Кайран

Ана фон Кайран


Възраст : 27

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 9:36 pm

"Принцесо", беше много сладко обръщение. Но Ана имаше много по-високо мнение за себе си. Явно Киел бе труден за изненадване, но като истински магьосник - не бе приключила с триковете за тази вечер. А и не обичаше да знае, че дължи нещо на някого. Преди да се е отдалечил достатъчно от нея, и без много да му мисли, грабна ръката му и използва цялата сила в нежното си тяло, за да го придърпа до себе си. Целуна го, така както той искаше, с цялото желание да му завърти главата и да я запомни. Бе притиснала фигурата си в неговата и бе вложила цялата си страст, видимо демонът не си падаше по нежности. Преди да го пусне и преди и двамата да останат без дъх, гризна леко долната му устна.
-Каза да действам бързо - сви рамене и се отдръпна от него - сега, мили, си свободен да носиш щастие на останалите дами. Би било доста нагло от моя страна да те задържа... - останалото прошепна в ухото му , преди отново да се отдръпне - а и няма да е хубаво да ти се случи нещо лошо, заради подлите ми игрички - поредният сладостен кикот. Определено беше в стихията си тази вечер и ако питате мен, нямаше да се сърди на никого, ако накрая си изпросеше наказание.

Киел Конлид likes this post

Върнете се в началото Go down
Офелия Оселис

Офелия Оселис


Възраст : 28

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 9:57 pm

На вещицата ѝ бе станало пределно ясно, че може би типа разговори, които очакваше, нямаше да фигурират във вечерното меню.
- Моите желания са тайна, Дориан Халек.
Прошепна, докато очите ѝ любопитно затанцуваха по лицето му, а устните ѝ се разтеглиха в хитра усмивка. И по същия любопитен начин, тялото ѝ гъвкаво се премести в скута му, подобно на ескападата им в таверната. Той можеше да усети топлината, която тя излъчваше, как бе стегнала бедрата си, възпрепятствайки възможността му за бягство. Ловко прокара показалеца си по устните и скулите му, сякаш в опит да ги запечата в съзнанието си. Погледът ѝ бе първичен и някак див. Зарови пръстите си в тъмните му коси, а лицето ѝ вече бе съвсем близо до неговото. Русокосата вещицата изви тялото си към това на демона, прилепвайки се толкова близо до него, че едва си поемаше въздух. И точно толкова диво впи устните си в неговите. Целувката не бе изпълнена с отчаяние или остър копнеж - бе първична и инстинктивна, досущ като действията ѝ. Устните ѝ бяха сухи от февруарския въздух, а движенията ѝ бяха бързи и премерени. Дясната ѝ длан се плъзна към врата на демона, а тънките ѝ пръсти се увиха около него.
- Не ми е приятно да си играят с мен, Дориан. - тихо изсъска в ухото му, макар и в гласът ѝ да се долавяше усмивка. В един кратък миг, който ѝ се стори като цяла вечност, те просто останаха така. Погледът ѝ все още див и впит в неговия, а устните ѝ леко притворени.
И точно толкова рязко, колкото бе започнало, така и приключи. Изправи се без да изтупа роклята си - нямаше нужда да се церемони допълнително. Вече беше разбрала отговорите, които я интересуваха. Вдигна ръка във въздуха, докато постепенно се заотдалечава, в знак, че разговорът им бе приключен. Точно както той бе направил в подземните тунели.
- Добра организационна ръка за събитието, Дориан, но вече закъснявам за другото си мероприятие. Ще оценя да... изчакаш аз да те потърся първа, че съм заета с други дейности.

Ана фон Кайран and Дориан Халек like this post

Върнете се в началото Go down
Арабела Арно

Арабела Арно



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 10:00 pm

- Не трябва да те интересуват конкретните лични драми, но трябва да те интересуват личните драми изобщо! - поучително отвърна Арабела.
- Все пак от тях всъщност се печели. Някой ден заблуден младеж или девойка може да почука на вратата ти с молба за любовна отвара, за отмъстителна отрова или желанието да хвърлиш боб и да гледаш на ръка, за да го упътиш в бъдещи любови.
Така увлекателно и с такова вживяване говореше, че направо да се зачудиш колко ли народ бе минал през нея за изброеното. А всъщност все още не можеше да  прави подобни отвари. Нямаше и магазинче, на чиято врата да почукат, да не говорим пък колко успешно бе гледането ѝ на ръка и колко истории всъщност сама си съчиняваше.
- Ха, господин хавайски гащи! Виж! - внезапно възкликна Арабела и се усмихна ехидно.
- Късметът явно не е на твоя страна. Демонът току що я остави. Мисля, че е време да чуем и твоя залог. Какво ще получа? Хула танц? Все пак на този тип събития с майната му какво име е хубаво да се танцува.
Усмивката ѝ стана още по-лукава, особено когато размаха ръка и издебна кратък момент на затишие между песните, за да се провикне към онзи, който от някъде пускаше музиката.
- Диджей! Диджеееей! Господин хавайски гащи желае да покани всички на дансинга. Моля, пуснете бавна ритмична хула!
Време беше за нещо различно от депресито песни и истории за сърцеразбиване.

Изидур Хардик likes this post

Върнете се в началото Go down
Дориан Халек

Дориан Халек



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 10:42 pm


Въпреки липсата му на опит на покер знаеше, че играе опасна игра и все пак се впусна, рискувайки всичко с обещанието, което й направи. Късметът този път му се усмихна. Следваше всяко движение на Офелия, оставяйки я да води, щом видя пламъка в очите й - непокорен. Цялото му тяло се стегна и отпусна едновременно. Вещицата му беше обявила шах и мат приключвайки целувката, преди да има възможност да се разгорещи сцената. (Да не би да се беше притеснила от липсата на кондоми на ивента?) Най-после спусна гърдите си, издишвайки дълбоко сякаш бе забравил да диша. Все още усещаше нейната топлина по тялото си, докато нахално си позволи да я изпрати в поглед.
Постоя известно време сам след като изгуби силуета й от полезрението си. Чак тогава докосна устните си, които леко бяха подпухнали от целувката. Сетн се изправи и си лепна спокойствието на лицето преди да се запъти към градината.
Когато се върна мерна Киел на бара, решен да го посети се запъти право към него.

Ана фон Кайран, Киел Конлид and Офелия Оселис like this post

Върнете се в началото Go down
Офелия Оселис

Офелия Оселис


Възраст : 28

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 10:54 pm

Офелия съвсем безцеремонно се върна в градината. Дали косата ѝ бе разпиляна, а роклята смачкана, съвсем честно не я интересуваше. Беше решила да действа за собствена изгода, вместо да предлага злобно веселие на някой друг - животът си беше нейн. Походката ѝ бе отпусната и ведра - първичната скованост бе напуснала тялото ѝ. Мерна Ян и Касиди с поглед, насочвайки се обратно към недовършената си порция с гофрети. Щом се настани удобно зад стола, любопитна усмивка заигра по лицето ѝ, а погледът ѝ се премести от Касиди на вампира.
- Кажете сега, какво изпуснах заради лунната си разходка и какво се случва с музиката, Дракула го взел?

Дориан Халек likes this post

Върнете се в началото Go down
Азар Мавззак
Admin
Азар Мавззак



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 11:12 pm

Янус беше видимо притеснен.
Очевадно погнусен.
Объркан. Неразбиращ.
Поставящ под въпрос цялото си съществуване.
- Джаксън Ким? Сладък? - може би момичето наистина имаше нужда от помощ. Джаксън Ким, вселенският пандишпан, най-големият симпатяга в трите царства и отвъд? - Сигурно не говорим за един и същи ангел. Ще оставя ушите ми да забравят това, но моят съвет е да не се занимаваш с него. Груб е към всички, включително и към колежките. Страшен специалист, но неприятен типаж. Ти може да си демон, но той е ангел с демонски намерения. Аз не работя в неговото отделение, но така разправят останалите там. Може и да те лъжа, но... казвам ти само каквото съм чувал напоследък.
Не отговори на коментара относно Офелия. Не само, че нямаше какво да каже, ами и тя се появи, преди да е успял да продума. Беше психиатър, а не екстрасенс, та нямаше как магически да долови какво се е случило помежду им с Дориан. Само ѝ се поусмихна и махна небрежно с ръка, за да я увери, че не беше изпуснала нищо съществено. На сцената започваха да стават интересни работи и той насочи вниманието си натам. Все още не знаеше дали не е прекъснал нечии взаимоотношения, ала не беше уместно да я пита пред Касиди. Или изобщо. Нейната работа си беше нейна работа, и просто щеше да се оглежда за зелена светлина, ако случайно. А не я ли видеше... е, случваха се и такива работи! Ян се фокусираше повече върху качествените контакти, отколкото върху естеството им. И ако не приятелка, то поне... приятелка.

***

Марселин надигна вежда и отново се разкиска. С всяка следваща интеракция, този Камаел го раздаваше все по-смело, което - правилно беше предположил, направо вбесяваше приятелките ѝ. Една от тях даже заголи ръкав и тръгна да му се репчи, но блондинката галантно препречи пътя ѝ. Сетне им направи знак да се съберат около нея и прошушна по нещичко на всяка от тях. Секунди по-късно девойките се спогледаха, хвърлиха по един тягостен поглед на Камаел и вкупом отидоха нанякъде. Чантите и връхните им дрехи обаче останаха, така че със сигурност щяха да се върнат по някое време. Ала засега, Марселин беше осигурила на двама им малко усамотение, макар и все още да бяха насред фрашкана с вълшебни същества градина.
- Ако случайно намерим луната - поде блондинката като отговор на предишния му въпрос. - Ще ѝ кажем да се скрие, за да я потърсим пак. Кажи сега - Марселин отпи от напитката си и се намести по-удобно на стола, - да не би да си някой мой пациент и да не си те спомням? Рядко се случва някой да заговаря жена с драконова компания около ѝ.

Ана фон Кайран, Офелия Оселис and Дориан Халек like this post

Върнете се в началото Go down
Изидур Хардик

Изидур Хардик



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 11:29 pm

Изидур въздъхна, а след това повдигна рамене.
"-Е явно наистина късмета не е на моя страна. Може би ти ще поискаш нещо в замяна...вещице?"

Едно време имаше една такава много грозна и овехтяла вещица на която Изидур трябваше да пали кладата ден след ден. Тя постоянно говореше за магия, колби, отрови и прочие. Може би все пак демона имаше някаква много бегла представа вече къде може би се намира. Именно и заради тази душа на вещицата която той трябваше да изтезава бе разбрал,че Арабела бе именно такава, или поне предполагаше по думите които тя изрече за колбите, гледането на ръка и прочие. Изведнъж както Изи си седи спокойно на стола и примижа с очи почти готов да заспи се ококори чувайки думите на белокосата вещица срещу него.
-"ЕЙ! Ей, Ей! Какво си мислиш, че правиш?! Спри!" Изидур каза шепнейки, но достатъчно силно за да може жената срещу него да го чуе. -"Никого не съм канил на танц, та дори аз самият не знам как се танцува, и какво на Кракена е "хула?!"
Полу-голия демон се надигна леко от стола си и се подпря на масата с две ръце, гледайки с леко присвити очи към Арабела, чакайки нейният отговор.
Върнете се в началото Go down
Офелия Оселис

Офелия Оселис


Възраст : 28

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyСъб Фев 13, 2021 11:39 pm

Усмивката от страна на Ян беше небрежно съпроводена от махане с ръка, оставяйки русокосата вещицата само да гадае какво бе изпуснала. Дали беше важно или не нямаше как да знае, но се радваше, че белокосата ѝ другарка бе пожелала да бъде компания в нейното отсъствие. От друга страна, гофретите ѝ бяха поизстинали, но тайната към сърцето на Офелия се криеше в това, че тя предпочиташе студени храни и без това. Отряза си едно парче и енергично задъвка, че да не предаде Богу дух съвсем (те ходеха в Ада и без това). Ситуацията, в която се бе намерила, не бе толкова куриозна, колкото абсурдна - ако беше някой с по-богати морални ценности може би щеше да се скастри, но животът ѝ бе предоставил достатъчно ситуации, целящи изкусни маневри и финес за разрешаването им. Вещиците не се славеха със стеснителността си, но макар и стереотип, доста често се оказваше верен... а и както бе казала на Дориан по-рано - хората или те приемат или си хващат пътя. Защо се сещаше точно за този цитат в компанията на Ян (и Касиди), може би беше мистерия за друг път. Разбира се, тя познаваше вампира едва от няколко часа, но мигновеното спокойствие, което ѝ носеше компанията му най-вероятно можеше да се впише като блян. От другата страна пък, масата им би изглеждаше странно на наблюдателите, с Ян, все така гледащ към сцената и Офелия, спокойно подпряла лице в опакото на ръката си, вперила развеселен и някак отнесен поглед в него. Очевидно първите и вторите ѝ впечатления не бяха добри, но кой знае? Бе забравила да яде, но и тя заслужаваше поне малко да мечтае...

Дориан Халек likes this post

Върнете се в началото Go down
Колтън Блекроу

Колтън Блекроу


Възраст : 34

[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyНед Фев 14, 2021 12:32 am

Наблюдаваше сцената, която Ана разиграваше с неприкрит интерес. Искаше от него да прави каквото иска? Нямаше проблем. Обърна напитката си на един дъх, и прехапа устната си достатъчно силно, за да усети лек металически вкус в устата си. Изправи се и се насочи към нея и непознатия, когото току що дари с целувка. Прекоси разстоянието сякаш за миг, и преди който и да е успял да реагира нежно, но сигурно завъртя Ана към себе си, и я целуна. Ръката му погали косата и, и отдръпвайки се усмихна половинчато.
- Когато ти писне от заместители, знаеш как да ме потърсиш. - избърса малката капка кръв от устната и, и леко близна пръста си. Коктейл и кръв, перфектно. Без да казва нищо повече се обърна, и тръгна да си ходи. Нямаше време за детски игрички. Ако искаше нещо от него, момента беше сега. Ако не, можеше да го остави да си тръгне. За него нямаше особено значение. Не бързаше за никъде, колкото и да му се искаше да свали всяка дреха от нея, и да я направи своя. Щеше да го запомни, каквото и да станеше.
Върнете се в началото Go down
Луна Примроуз

Луна Примроуз



[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 EmptyНед Фев 14, 2021 12:49 am

Луна нагъваше панакотата като заместител на пуканки. Наблюдаваше с неприкрит интерес цялата драма, която се случваше в градината.
-Я по-добре нещо драматично. Да има съспенс. - викна на свой ред към източника на музика. Очакваше любов на това събиране, но май гледката й дойде повече, отколкото бе способна да издържи.
Завъртя кичур коса между пръстите си и примляска шумно. Май скоро щеше да си ходи - и без това тези дни си лягаше рано. Или пък захарта можеше да й подейства навреме, за да стане достатъчно хиперактивна и да започне да прави пакости.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Св. Валентин] Тайната градина   [Св. Валентин] Тайната градина - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
[Св. Валентин] Тайната градина
Върнете се в началото 
Страница 8 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» [К][Ивент] Божествена градина (Араела Клайн)
» Тайната кутия и Високите Възвишения (Камаел; Офелия)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hellfire :: Други :: Минали ивенти-
Идете на: